Yazar hakkında

gbayraktar

1986 istanbul doğumluyum.Aslen Rize'li yim.Asp.Net yazılım uzmanıyım.Uzun zamandır Opencart ile uğraşıyorum.Opencart için çeşitli modüller geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum.Bunun yanı sıra Seo ve Google Adwords ile hem kendimi geliştiriyor, hemde birlikte çalıştığım firmalara reklam danışmanlığı sağlıyorum.Şu an kendi firmam olan Bayraktar Bilişim Bilgisayar ve Elektronik Ticaret Hizm. olarak iş hayatıma devam ederken aynı zamanda büyük bir alman firması olan Katsan Ovalette ile birlikte uluslar arası ticaret ve marka yönetimi üzerine çalışmaktayım..

İlgili Yazılar

7 Yorumlar

 1. 1

  elif

  cpanel e giriş yapamıyorum. Bu nedenle de veri tabanı bağlantısını sağlayamıyorum. mysqlde veritabanı oluşturdum ancak ordaki şifre ve kullanıcı adını kabul etmiyor. yardımcı olabilirmisiniz?

  Yanıt
  1. 1.1

   gbayraktar

   Merhabalar

   Yanlızca veri tabanı oluşturmanız bir işe yaramayacaktır..Oluşturduğunuz veri tabanına ait birde kullanıcı oluşturmalı ve gerekli izinleri vermelisiniz..Cpanel e neden giriş yapamıyorsunuz.?

   Yanıt
   1. 1.1.1

    elif

    veritabanına ait kullanıcı adım ve şifrem mevcut zaten. Ancak cpanel e girince hata alıyorum.

    Yanıt
    1. 1.1.1.1

     gbayraktar

     Cpanel giriş bilgilerinizi hosting aldığınız firmadan tekrar isteyebilirsiniz..Cpanel giriş bilgileriniz FTP bilgileriniz ile aynıdır.Veritabanı bilgileri ile Cpanel e giriş yapamazsınız..

     Yanıt
     1. 1.1.1.1.1

      elif

      sayfaya ulaşamıyorum şifre de veya kullanıcı adı hatası almıyorum

 2. 2

  serhat

  “İzin verilen maksimum veritabanı paylaştırmaya ulaştınız (0).” oluşturmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. daha önce hiç database kurmadım ” Hesabınız herhangi bir veritabanıyla ilişkilendirilmemiş.” diyor sizce ne yapmalı?

  Yanıt
  1. 2.1

   gbayraktar

   Merhabalar

   Hosting sağlayıcı firmanız ile irtibata geçerek durumu iletebilirsiniz.Kullandığınız pakette MySql kullanımı yok sanırım.

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Lütfen sitede paylaşılan yazı ve diğer içerikleri kaynak (alıntı) göstermeden paylaşmayınız.Teşekkürler.