Yazar hakkında

gbayraktar

1986 istanbul doğumluyum.Aslen Rize'li yim.Asp.Net yazılım uzmanıyım.Uzun zamandır Opencart ile uğraşıyorum.Opencart için çeşitli modüller geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum.Bunun yanı sıra Seo ve Google Adwords ile hem kendimi geliştiriyor, hemde birlikte çalıştığım firmalara reklam danışmanlığı sağlıyorum.Şu an kendi firmam olan Bayraktar Bilişim Bilgisayar ve Elektronik Ticaret Hizm. olarak iş hayatıma devam ederken aynı zamanda büyük bir alman firması olan Katsan Ovalette ile birlikte uluslar arası ticaret ve marka yönetimi üzerine çalışmaktayım..

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  Filiz Çelik

  Merhaba, şirketi yeni kurup online bilet vb. Satışı yapmak istiyorum. Fakat sanal post gerekecek. Yeni kurulacak bir şirkete bankalar sanal post onayı verirlermi? Yada ne önerirsiniz.Teşekkürler

  Yanıt
  1. 1.1

   gbayraktar

   Merhaba Filiz,
   Online bilet satışı için kurulan sistemlerde bildiğim kadarı ile zaten anlaşma yaptığınız firma üzerinden bu işlemi yapıyorsunuz.Yani ayrıca bir sanal pos almanıza gerek kalmıyor.Komisyonunuz ay sonu hesabınıza yatıyor.Fakat yine de sorunu cevaplamak gerekirse, ilk önce banka ile görüşüp senden talep edecekleri komisyon oranı ve sanal pos ücreti ile Hapsipay, iyzico gibi firmaların komisyon ücretlerini karşılaştırman mantıklı seçimi yapabilmen için en iyi yol olacaktır.Çünkü zaten satışını yapacağınız biletten kazancınız belli miktarlarda olacak.Onu da sanal pos komisyonuna kaptırmamak en doğrusu.Eğer kuracağınız sitenin, yazımdada belirttiğim gibi banka onayı için gerekli olan bilgiler vede bir eksiği yoksa %90 ihtimalle olumlu yanıt alacağınızı düşünüyorum.Başarılar dilerim.

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Lütfen sitede paylaşılan yazı ve diğer içerikleri kaynak (alıntı) göstermeden paylaşmayınız.Teşekkürler.